2024: L² bestaat 5 jaar

Van 2 zijn we gegroeid naar 3, 4, 5… Op een gegeven moment was er geen parkeerplek meer voor de buren. 😅

Medewerkers kwamen en gingen weg, maar langzaam ontstond er een vaste kern van het bedrijf. Mensen die dag en nacht klaarstaan omdat ze het werk leuk vinden, omdat ze onze sfeer waarderen en omdat ze verder met L² hun eigen toekomst willen bouwen. 💪

Opdrachtgevers kwamen en gingen weg, maar snel genoeg begonnen dezelfde telefoonnummers steeds opnieuw te bellen. Ja, omdat onze aanpak is wat er nodig was. Persoonlijk, vakkundig en flexibel. Niet harder, maar slimmer werken. En omdat ze weten dat als ze met L² bellen, hoe dan ook komt het goed. 😎

In de afgelopen 5 jaar hebben we onze ups en downs gehad. Genoeg identiteitscrises 😒. Veel redenen om te vieren 🎉 . Top samenwerkingen en minder geslaagde “pogingen tot”. Het hoort er allemaal bij.

Bouw en spoor zijn en blijven een rollercoaster 🎢 en wij zorgen dat de afwijkingen binnen de marges blijven en niets uit de baan vliegt.

Na die 5 jaar kunnen we met trots zeggen:
Hoi, wij zijn L² Maatvoering, een allround maatvoeringsbureau. Wat heb je nodig? 😄

Je bent altijd welkom in ons kantoor in Arkel en als je je aankondigt, zorgen wij dat er koek bij de koffie is. 🍪